Szkolenia

Strona archiwalna!

Zapraszamy na nową stronę obsługującą zapisy na nasze warsztaty i szkolenia:

https://alenauczanie.edu.pl/szkolenia/

 

 

Samo narzędzie, nawet najpotężniejsze, będzie bezwartościowe bez odpowiedniego wsparcia merytorycznego. Dlatego do LEGO® Education dostępna jest cała gama dodatkowych materiałów edukacyjnych, które pomogą w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć w szkole lub na zajęciach pozalekcyjnych. Tajniki LEGO® Education można zgłębiać na szkoleniach Akademii LEGO® Education prowadzonych przez certyfikowanych Trenerów LEGO®. Szkolenia dla nauczycieli - LEGO EducationDo udziału w szkoleniach nie wymagamy statusu nauczyciela, lecz uważamy, że warto mieć doświadczenie w pracy z dziećmi, aby szkolenie było efektywne.

Fundacja PozRobot, zgodnie z zaświadczeniem nr 7/2011 Starosty Poznańskiego z dnia 20.09.2011 jest wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Niepublicznych pod numerem kancelaryjnym RASiPN-01 09 jako Centrum Kształcenia Ustawicznego PozRobot. Certyfikaty poświadczające realizację szkolenia są uznawane w procesie awansu zawodowego nauczyciela.

W poniższej tabeli publikujemy terminy planowanych szkoleń. Po kliknięciu w nazwę wyświetli się opis z zakresem realizowanych treści i cenami. Pełny katalog szkoleń dostępny jest tutaj (pdf).
CONTENTS

Rejestracja na szkolenie jest jednoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją Ogólnych Warunków Uczestnictwa w szkoleniach.

Leave a Reply