[Student] Potwierdzenie, harmonogram, prezentacje.

Szanowni Uczestnicy PozRobota,

Już w tę sobotę – 16 kwietnia będziemy mieli okazję sprawdzić jaka drużyna studencka okaże się najlepsza w Ogólnopolskich zawodach robotyki PozRobot 2011!
W związku z przygotowaniami, mamy dla Was kilka informacji:

1) Na stronie zawodów umieściliśmy ramowy plan zawodów. Mamy nadzieję, że ułatwi to Wam wybranie odpowiedniego pociągu i zaplanowanie podróży. Zapraszamy do jego przejrzenia.
http://pozrobot.pl/wp-content/uploads/2011/04/Harmonogram.pdf

2) Przypominamy o przygotowaniu prezentacji Waszych drużyn. Termin ich nadsyłania mija w czwartek – 14 kwietnia o godzinie 23:59. Prezentacja może zostać wykonana w dowolnej technice. Wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie zawodów: http://pozrobot.pl/zawody-2011/student/prezentacja/
Drużyny, które nie chcą używać „multimedialnych” dodatków prosimy o przesłanie nam maila informującego o tym – w ten sposób będziemy wiedzieć, że prezentacja „nie zaginęła w mrokach internetu”.

3) Prosimy kapitanów wszystkich drużyn o potwierdzenie swojej chęci uczestnictwa w zawodach. Prosimy to zrobić do czwartku 14 kwietnia do godziny 12:00. Brak potwierdzenia będzie oznaczał rezygnację z zawodów!
Potwierdzenie jak i prezentacje można przesłać w jednym e-mailu.

4) Tak jak w zeszłym roku udostępnimy dzień wcześniej maty wraz przeszkodami w celu kalibracji czujników i dokonania poprawek w kodzie/robotach. Próbna sesja testowa odbędzie się w piątek – 15 kwietnia o godzinie 18:00 w Auli A Wydziału Matematyki i Informatyki UAM.

W razie wszelkich wątpliwości i pytań prosimy o kontakt.

PozRobot 2011 – Potwierdzenie, harmonogram, prezentacje.